Wycieczka integracyjna ID

Data: 04.10.2017 r., godz. 15.00   178
Ossów
Dnia 28 września bieżącego roku uczniowie klasy ID wraz ze swoją wychowawczynią- p. Anetą Miętek oraz szkolną psycholog p. Edytą Cegłowską udali się na wycieczkę integracyjną do Ossowa. Po przybyciu na miejsce uczniowie zostali zapoznani z filmem ,, Ossów-1920’’, opowiadającym o losach jednej z najważniejszych bitew dwudziestolecia międzywojennego. Następnie odbyło się spotkanie z rekonstruktorem, który przybliżył i opisał obecne obchody rocznic powyższej bitwy. Główną częścią wyjazdu była gra terenowa śladami księdza Jana Ignacego Skorupki. Po jej zakończeniu odbyło się oczekiwane z niecierpliwością ognisko, a wyjazd został zamknięty ogłoszeniem wyników rywalizacji i przyznaniem nagród. Po dniu pełnym atrakcji zmęczeni ale zadowoleni uczestnicy wrócili do domu.