"O polityce i politykach"

Data: 12.06.2018 r., godz. 00.00   132
Uczniowie ZSOn2 na debacie w Ratuszu

5 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej legionowskiego Ratusza odbyła się debata „O polityce i politykach” zorganizowana przez Powiatową Instytucję Kultury  i Szkołę Podstawową w Skrzeszewie. Czteroosobowa delegacja „Królewskiej Dwójki”w pierwszej części spotkania wzięła udział w warsztatach, podczas których uczniowie zastanawiali się nad definicją słowa POLITYKA, myśleli nad słusznością wypowiedzi politycznych, a także tworzyli portret skutecznego polityka. W drugiej części spotkania młodzież debatowała m.in. o sposobie naprawienia państwa, inicjatywach obywatelskich, mediach w polityce. Swoją obecnością uczniów zaszczycił prezydent Legionowa pan Roman Smogorzewski i wicestarosta Powiatu Legionowskiego pan Jerzy Zaborowski.

Julia Trzaskoma 1B

W debacie uczestniczyli: Michalina Czubachowska 1D LO, Aleksandra Rasińska 2C LO, Julia Trzaskoma 1B LO, Mikołaj Roszczyk 3a gimnazjum

Koordynator: p Mariola Zawisza, opiekun grupy: p. Anna Musińska