Zajęcia doradztwa zawodowego w klasach: 2D i 3C LO

Data: 25.10.2018 r., godz. 18.54   71
Spotkanie z panią Ewą Mielczarską – Syskowską – dyrektorem Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie
25 października 2018 r. uczniowie z klas 3C LO i 2D LO, w ramach doradztwa zawodowego, spotkali się z panią Ewą Mielczarską – Syskowską – dyrektorem Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie. Podczas spotkań uczniowie klas o profilu psychologiczno – pedagogicznym mieli okazję zaznajomienia się ze specyfiką pracy i możliwościami zdobycia kwalifikacji zawodowych pedagoga specjalnego, a także poznania systemu kształcenia w Polsce dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Oba spotkania były bardzo interesujące i, być może, pomogą uczniom tych klas w podejmowaniu trafnych i świadomych decyzji w wyborze przyszłego zawodu.
Katarzyna Derlacz