SPOTKANIE Z BARTKIEM „BARTEM” BORKOWSKIM

Data: 29.03.2019 r., godz. 12.10   125
Rowerem przez życie
22 marca 2019 gościliśmy w naszej szkole Bartka „Barta” Borkowskiego, twórcę Robinsonady Rowerowej dookoła Polski, podróżnika i pasjonata, człowieka pozytywnie zakręconego, który na swoim rowerze zwiedził nie tylko całą Polskę, ale również Bałkany. W prelekcji uczestniczyli uczniowie klas trzecich gimnazjum a także 1 A, 1 C, 2A, 2B, i 2 D liceum.
Podczas spotkania Bart opowiedział nam o swoich wyprawach rowerowych, a także przygodach, jakie podczas nich przeżył, ciekawych ludziach, których poznał, ale również o pokonywaniu własnych słabości i konsekwentnym dążeniu do celu.
Pokazał nam mnóstwo fantastycznych zdjęć oraz ciekawych filmów, które oglądaliśmy z ogromnym zainteresowaniem. Mieliśmy także możliwość na własne oczy zobaczyć rower, na którym Bart podróżuje, ponieważ przyjechał on na nim do naszej szkoły.
Na zakończenie nasz gość chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawaliśmy Spotkanie było bardzo interesujące, dostarczyło nam wielu cennych informacji a także zmotywowało nas do działania i zachęciło do podejmowania wyzwań.
Dzięki Bartowi i jego postawie zrozumieliśmy też, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.
Agnieszka Witlib-Skrzypek