Zbiórka żywności "Z żonkilem"

Data: 30.04.2019 r., godz. 14.10   147
ponad 60 kg żywności!
Pamiętacie?
Przez dwa ostatnie dni przed strajkiem (4 i 5 kwietnia 2019) zbieraliśmy żywność dla Podopiecznych Hospicjum Domowego. Dzięki Waszej ofiarności oraz pracowitości Wolontariuszy (z pomocą Pani Beaty Sarzyńskiej - Oficjalskiej pod nieobecność opiekuna wolontariatu) zebraliśmy 62, 478 kg żywności. Przekazaliśmy wszystko do hospicjum jeszcze przed Wielkanocą.
Dziękujemy gorąco Uczniom i ich Rodzicom z klas: 3a, 3b gim., 1A, 1D, 2A (na Was ZAWSZE można liczyć!!!), 2B, 2E, 3A, 3B, 3C LO a także Pani Dyrektor Marii Serdecznej oraz Nauczycielom: Pani Annie Grabowskiej, Krystynie Matuszewskiej, Kamili Kirzanowskiej , Beacie Sarzyńskiej – Oficjalskiej, Ewie Konarzewskiej.
Wielkie podziękowania należą się naszym Wolontariuszkom z klasy 1D LO z koordynatorką Basią Gryboś oraz: Patrycją Mroczkowską, Sylwią Kado, Natalią Namirowską, Olą Gierczyńską i Wiktorią Gostkowską.