W magazynie Szlachetnej Paczki...

Data: 19.12.2019 r., godz. 12.50   98
Szlachetna Paczka 2019
„Weekend cudów” można było przeżyć tym razem w naszej szkole. 7 i 8 grudnia zamieniła się ona w magazyn Szlachetnej Paczki. Nasi wolontariusze (niektórzy całe dwa dni) na zmianę czekali na paczki i nosili paczki. Niekiedy nawet wspólnie z SuperW jechali do rodzin z prezentami. Ta niezwykła akcja charytatywna ma spore grono zaangażowanych miłośników. Są wśród nich zarówno aktualni nasi Uczniowie, jak i Absolwenci. Liderem okręgu Legionowo był Mateusz Daszewski, a jego pomocnikami między innymi - Natalia Lipińska i Magda Sitek. Dzięki tym wspaniałym ludziom 26 rodzin z powiatu legionowskiego otrzymało paczki pełne najpotrzebniejszych darów.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji magazynu naszym Nauczycielom, którzy poświęcili swój czas w sobotę i niedzielę, aby przypilnować porządku podczas prac w magazynie. Są to Panie :
Aldona Solińska, Barbara Koremba, Magdalena Grzybowska, Katarzyna Derlacz, Małgorzata Grabowska, Elżbieta Fabisiak-Rudnicka, Krystyna Matuszewska i Ewa Konarzewska.
Nieoceniona była również pomoc pani Krystyny Milewskiej.
Najgorętsze podziękowania należą się naszym Wolontariuszom, którzy przez te dwa dni zrobili coś naprawdę dobrego… A przy okazji miło spędzili czas. Niektórzy nawet poczytali lektury szkolne.
Są to:
Wiktor Zieliński 3E i Nicol Kleniewska1C (całe dwa dni).
Martyna Bojanowska, Jakub Topór, Kamil Jończyk z 2C (dwa dni).
Zuzia Wiśniewska 1C, Julia Gendas 1c, Jakub Wojciechowski, Marta Piasecka, Weronika Broniszewska 1d, Daria Sobieszczak i Zuzia Ziółkowska 1B
Udała nam się ta Szlachetna Paczka! Dziękuję !
Wasz opiekun wolontariatu – Ewa Konarzewska.