Informacja od Dyrektora Szkoły dla Uczniów

Data: 23.03.2020 r., godz. 19.41   40
Ważne!
Drodzy Uczniowie,

jeszcze przez pewien czas nie będziecie mogli chodzić do szkoły. Pozostańcie w domach i przestrzegajcie zaleceń sanitarnych, co pomoże uchronić się przed zakażeniem koronawirusem i zmniejszyć skutki epidemii.

Od 25 marca 2020 r. zaczynamy pracować zgodnie z tygodniowym planem lekcji, co oznacza, że nauczyciele będą wpisywać temat lekcji i jednocześnie przesyłać na bieżąco informacje do lekcji. Pamiętajcie wówczas, że w wersji mobilnej załączniki nie są widoczne. Librus pracuje nad tym, na razie powinniście otwierać wiadomości na laptopie czy komputerze.)

Nauczyciele będą dostępni online, aby służyć pomocą, radą, dodatkowymi wyjaśnieniami. Korzystajcie z ich wsparcia.

Materiały dotyczące danego tematu będą podpięte do tematu lekcji. Zadania do samodzielnego wykonania pojawią się w module „Zadania domowe”. Jeśli nauczyciel będzie prosił o ich odesłanie należy to zrobić poprzez ten sam moduł (wówczas uważnie czytajcie jaki termin wyznaczył nauczyciel). Za te zadania będziecie otrzymywać oceny.

Wszelkie problemy ze zdalną pracą zgłaszajcie wychowawcy i nauczycielom Was uczącym.

Pamiętajcie, aby korzystając z Internetu zachowywać zasady bezpieczeństwa i kultury.

Nie zapominajcie o robieniu przerw w czasie nauki i ćwiczeniach fizycznych.

Trzymajcie się dzielnie i do zobaczenia po powrocie do szkoły.

Maria Serdeczna