Informacja od Dyrektora Szkoły dla Rodziców

Data: 23.03.2020 r., godz. 19.42   64
Ważne!
Szanowni Państwo,

w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. Państwa dzieci nadal pozostają w domach, a szkoła realizuje kształcenie na odległość.

Od 25 marca 2020 r. zaczynamy pracować zgodnie z tygodniowym planem lekcji, co oznacza, że Państwa dzieci będą równomiernie obciążone zajęciami w danym dniu. Każdego dnia nauczyciel, który ma lekcję z Państwa dzieckiem, będzie przesyłał materiały do pracy w domu za pośrednictwem dziennika Librus. Będą one podpięte do tematu. Zadania do samodzielnego wykonania pojawią się w module „Zadania domowe”. Jeśli nauczyciel będzie prosił o ich odesłanie należy to zrobić poprzez ten sam moduł.

Proszę pamiętać, że w wersji mobilnej załączniki nie są widoczne. Librus pracuje nad tym, na razie nauczyciel przekaże uczniom wiadomość, że taki załącznik jest podpięty, dzieci otworzą ten załącznik na laptopie czy komputerze, aby załącznik był widoczny.
Nauczyciele będą oceniać pracę Waszych dzieci oraz służyć im pomocą, radą oraz dodatkowymi wyjaśnieniami, jeśli będą tego potrzebować.

Maria Serdeczna