Wykłady online pod patronatem WAT

Data: 03.02.2021 r., godz. 08.00   77
01.12.2020 - 25.01.2021

W okresie od 1 grudnia 2020r. do 25 stycznia 2021r. odbywały się naszej szkole wykłady online dla uczniów. Były one prowadzone w ramach patronatu Wojskowej Akademii Technicznej nad naszym liceum. Ponad 20 wykładowców WAT podzieliło się z uczniami swoją wiedzą z zakresu nauk inżynieryjno – technicznych, społecznych i przyrodniczych. Metoda online, poprzez platformę Teams, umożliwiła uczniom uczestniczenie w wielu ciekawych wykładach, które przedstawiły najnowsze osiągnięcia nauk technicznych. Podczas prelekcji młodzież miała możliwość zadawania pytań.

Cieszymy się, że w naszej szkole mieliśmy możliwość uczestniczenia w tak wielu interesujących wykładach. Dziękujemy za przybliżenie nam nowych zagadnień oraz życzymy wszystkim wykładowcom WAT wielu sukcesów naukowych i równie znakomitych wykładów w przyszłości.

Uczniowie II LO w Legionowie