Matura 2021

Data: 24.02.2021 r., godz. 17.51   145
Ważne informacje dla Uczniów klas 3 i Absolwentów
Drodzy Uczniowie klas 3 i Absolwenci
przypominam, że na stronie naszej szkoły w zakładce uczeń – egzamin maturalny, znajdują się Informacja o sposobie przeprowadzania matury 2021 oraz Komunikaty dyrektora CKE. Proszę o zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami
(szczególnie w Informacji o sposobie przeprowadzania matury 16.5 – informacje wydrukowane na świadectwie dojrzałości 2021 r. oraz 21 – zasady przystępowania do egzaminu maturalnego w 2021 r. i kolejnych latach: Tabela 3 i 4 Absolwenci 2020 i 2021, Tabela 1 i 2 Absolwenci wcześniejszych lat).
Przypominam Absolwentom o konieczności sprawdzenia informacji dotyczących opłat – niewniesienie wymaganej opłaty skutkuje wykreśleniem z listy zdających oraz brakiem możliwości przystąpienia do egzaminu (patrz 20 w Informacji o sposobie przeprowadzania matury). Dodatkowo proszę się zapoznać z sektorem 18.
Na stronie CKE, OKE oraz na naszej stronie są umieszczane na bieżąco informacje. Należy śledzić na stronie szkoły wszelkie informacje dotyczące egzaminu maturalnego oraz na stronie CKE - link https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/komunikaty-i-informacje/

wicedyrektor szkoły
Sylwia Kuligowska