Warsztaty języka angielskiego z native speakerem

Data: 30.03.2021 r., godz. 16.45   52
klasy 1d i 2b
W dniu 24.03.2021 grupa uczniów z klas 1d oraz 2b wzięła udział w warsztatach języka angielskiego z native speakerem. Uczniowie uczestniczyli w lekcji wraz z 250 innymi uczniami z wielu krajów. Zajęcia prowadzone były przez Brytyjczyka Dana Sheherda,Wars a lekcja dotyczyła edukacji w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii. Spotkanie online odbyło się w ramach programu "Pearson and BBC Live Classes".
Międzynarodowy projekt edukacyjny Pearson and BBC Live Classes polega na wspólnym uczestnictwie młodzieży z różnych krajów w warsztatach angielskiego online. W zeszłym roku otrzymał prestiżową nagrodę edukacyjną ELTon. Jest to projekt skierowany do uczniów, nauczycieli i szkół na całym świecie, tworzących globalną społeczność ludzi uczących się języka angielskiego.