Współpraca z Uniwersytetem Warszawskim i doradztwa zawodowego dla uczniów

Data: 04.01.2022 r., godz. 15.45   184
Cykl spotkań z zakresu współpracy z Uniwersytetem Warszawskim i doradztwa zawodowego dla uczniów

W październiku i grudniu 2021 roku uczniowie klas o profilu medialnym: 3B i 3b oraz klasy europejskiej - 3a, w ramach współpracy z Uniwersytetem Warszawskim i doradztwa zawodowego, mieli możliwość spotkań z dr Janiną Pietraszkiewicz - wykładowcą Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW. Podczas spotkań pani doktor zapoznała uczniów z kierunkami studiów na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiami lingwistycznymi i perspektywami pracy po ich ukończeniu.
Mamy nadzieję, że spotkania te ułatwią uczniom dokonanie świadomego wyboru przyszłego zawodu.