Egzamin maturalny

aktualizacja 30.03.2021 r.

Listy Zdających – Matura 2021

Drodzy Uczniowie klas 3 i Absolwenci,
informuję, że w holu naszej szkoły zostały powieszone Listy Zdających Maturę 2021.
Przypominam, że na stronie naszej szkoły w zakładce uczeń – egzamin maturalny, znajdują się Informacja o sposobie przeprowadzania matury 2021 oraz Komunikaty dyrektora CKE. Proszę o zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami
(szczególnie w Informacji o sposobie przeprowadzania matury 16.5 – informacje wydrukowane na świadectwie dojrzałości 2021 r. oraz 21 – zasady przystępowania do egzaminu maturalnego w 2021 r. i kolejnych latach: Tabela 3 i 4 Absolwenci 2020 i 2021, Tabela 1 i 2 Absolwenci wcześniejszych lat).

Na stronie CKE, OKE oraz na naszej stronie są umieszczane na bieżąco informacje. Należy śledzić na stronie szkoły wszelkie informacje dotyczące egzaminu maturalnego oraz na stronie CKE – link https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/komunikaty-i-informacje/

wicedyrektor szkoły
Sylwia Kuligowska

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 lutego 2021 r
(proszę zwrócić  uwagę na informację w drugiej części komunikatu)

Zmieniły się zasady Matury 2021 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z 16 grudnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Bardzo proszę o zapoznanie się z materiałami umieszczonymi pod linkiem:
(m.in. Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z 16 grudnia 2020 r.,

Załącznik nr 2 - wymagania egzaminacyjne dotyczące egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2020/2021)
Należy śledzić na stronie szkoły wszelkie informacje dotyczące egzaminu maturalnego.