Plan pracy MRM na rok szkolny 2016/2017

369
21 listopada odbyło się drugie- prawdopodobnie najdłuższe posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta. Podczas którego stworzyliśmy i zatwierdziliśmy plan pracy MRM na rok szkolny 2016/2017. Oczywiście to tylko początek naszych działań!
Od kilku tygodni razem ze szkołami i prywatnymi osobami wspieramy ogólnopolską akcję „Szlachetna paczka”. Zbieramy pieniądze i kupujemy (kosmetyki, ciepłe koce, sprzęt AGD i RTV) rzeczy, które umilą spędzanie świąt w rodzinie. Młodzieżowi Radni będą wspierać akcje charytatywne przeprowadzane w naszym mieście.
Kochani aktywizujcie się! Jak widzicie będzie możliwość udziału w konkursach, akcjach charytatywnych, edukacyjnych i kulturalnych organizowanych przez Młodzieżową Radę Miasta.

Pozdrawiamy was, czekamy na wasze propozycje akcji i zmian w naszym mieście.
Mikołaj Roszczyk, Radosław Cichocki i Jakub Malinowski

Plan pracy MRM na rok szkolny 2016/2017